Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

DZIEŃ Z ŻYCIA PGWEAR CUSTOMS

By Posted on 0 No tags 0

W PGWEAR CUSTOMS wierzymy, że sukces zaczyna się od ludzi, to ludzie są największym sukcesem, jaki może kiedykolwiek spotkać każdą firmę. W PGWEAR Customs każdy członek zespołu jest cenny. Chcesz wiedzieć, jak działa nasza firma? Przeczytaj ten krótki artykuł.

Praca na naszej firmy zaczyna się o godzinie 7. Przy kawie sprawdzamy wszystkie wasze e-maile. 3 osoby anglo- i 3 niemieckojęzyczne angażują się w to zadanie, dlatego żadna wiadomość i żaden klient nie pozostaną bez odpowiedzi! Nasi specjaliści konsultują i szacują koszty każdego zamówienia wspólnie z działem produkcji, w którego skład wchodzą wieloletni specjaliści od produkcji i zdobienia odzieży. Wspólnie dokładają oni wszelkich starań by Wasza odzież była finalnie jak najlepszej jakości.

W tym samym czasie w innym pokoju, graficy przygotowują wizualizacje i przystosowują wasze projekty graficzne do możliwości technicznych. Z dokładnością dobierają kolory by finalnie wyglądały tak, jak w projekcie. Wspieramy oraz doradzamy naszym klientom w całym procesie produkcyjnym.

Po zaakceptowaniu projektu przechodzi on do produkcji. Nawet z pozoru prosty produkt  jak T-shirt, potrzebuje kilku tygodni, aby uzyskać ostateczny kształt. Nasze wykwalifikowane krojcze oraz szwaczki dokładają wszelkich starań aby najwyższej jakości produkt był wyprodukowany w rozsądnym terminie ale priorytetem zawsze jest jakość. Współpracujemy ze sprawdzonymi  dostawcami tkanin i dodatków z Polski, dzięki czemu mamy pewność że będą trwałe.

Każdego dnia wysyłamy paczki z odzieżą na cały świat. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami logistycznymi możecie być pewni że Wasza paczka na pewno dotrze na czas.

Zapraszamy do odwiedzania nas  osobiście – chętnie pokażemy jak pracujemy, zaprezentujemy Ci próbki materiałów, jak i gotową produkcję w naszym showroomie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mail bądź telefonicznego.

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.