Zamówienie

Zamawianie odzieży w PGWEAR Customs jest bardzo proste. Przeczytaj artykuł z naszego bloga!

W dzisiejszym świecie większość spraw można sprawnie załatwić przez internet albo telefon. Jednak w przypadku produkcji odzieży kontakt osobisty może bardzo ułatwić współpracę. Przyjeżdżając do nas będziecie mogli przedyskutować i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytanie dotyczące zamówień ubrań i procesu produkcji.

Będąc na miejscu uzyskacie bezpośredni dostęp do naszego showroomu. Zaprezentujemy Wam na żywo dziesiątki modeli/krojów odzieży, którą szyjemy. Będziecie mieli możliwość sprawdzenia różnych rodzajów dzianin i tkanin, metod zdobienia oraz dodatków.

Wiedza, którą uzyskacie podczas takiego spotkania może okazać się bezcenna przy planowaniu Waszych zamówień.

Siedziba PGWEAR Customs to nie tylko showroom i biuro! Pokażemy Wam od A do Z jak wygląda proces produkcji odzieży – od opracowania wzoru w formie elektronicznej, poprzez krojenie i szycie, a kończąć na kontroli jakości i pakowaniu.

Ostatnim powodem, dla którego warto nas odwiedzić jest fakt, że Polska i nasz region ma wiele atrakcji, które po prostu trzeba zobaczyć!

W PGWEAR Customs realizujemy zamówienia o bardzo zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Duża część z Waszych projektów wymaga od nas stworzenia nowych szablonów krawieckich lub opiera się na tych bardziej złożonych.

Wiele modeli kurtek i bluz, które posiadają kilka kieszeni, zintegrowaną maskę oraz mnóstwo przeszyć stanowią nie lada wyzwanie dla naszych krojczych i szwaczek. Efektem naszej wytężonej pracy jest najwyższej jakości, niepowtarzalny produkt.

Studio graficzne PGWEAR Customs składa się z kilku doświadczonych w tworzeniu odzieży grafików. Nie wymagamy od Was gotowych projektów. Wystarczy, że opiszecie możliwie dokładnie swoją wizję oraz podeślecie elementy graficzne. Nasi graficy zajmą się stworzeniem wizualizacji. Zasugerujemy Wam także, które metody zdobienia sprawdzą się najlepiej w przypadku Waszego projektu.

Do zdobienia odzieży używamy specjalistycznych programów graficznych. Bazą do ich opracowania są pliki wektorowe.

Jeśli jednak nie macie możliwości wysłania nam plików wektorowych nie ma problemu. Wystarczą  wysokiej rozdzielczości pliki .jpg lub .psd. Nasi graficy dostosują je do wymogów produkcyjnych.

Na to pytanie odpowiedzi są różne w zależności od rodzaju produktu i konkretnego projektu. W niektórych przypadkach ze względu na konieczność produkcji tkanin lub dzianin na zamówienie minimalne zamówienia mogą być większe ale zazwyczaj jest to:

 • Kominiarki, neck covery, czapki, szaliki – 20 sztuk
 • T-shirty, bluzy, koszulki polo, torby, spodnie – 30 sztuk
 • Kurtki – 50 sztuk.

Realizacja

Wszystkie procesy produkcyjne PGWEAR Customs odbywają się pod jednym dachem. W Polsce, a dokładnie w jej północno-wschodniej części, w mieście Białystok.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Wam rozsądne terminy produkcji, a przede wszystkim kontrolujemy na bieżąco jakość produkowanej odzieży i dodatków.

Co dodatkowo kryje się pod pojęciem „Made in Europe”?

Większość materiałów i dodatków, które wykorzystujemy w procesach produkcji są wytwarzane na terenie Europie. Z jakich krajów pochodzą?

 • poliestrowe tkaniny wodoodporne – Polska, Portugalia oraz Włochy,
 • dzianiny bawełniane – Polska,
 • guziki – Czechy,Polska,
 • zamki błyskawiczne – Litwa, Polska, Włochy,
 • nici – Czechy, Polska,
 • skóry używane do naszywek oraz produkcji butów – Polska,
 • taśmy, sznurki i inne dodatki krawieckie – Polska, Czechy, Włochy, Niemcy,

Długość procesu produkcji określamy indywidualnie dla każdego zamówienia, gdyż zależy ona od kilu czynników, tj.:

 • rodzaj zamawianego produktu
 • ilość
 • skomplikowanie projektu
 • okres złożenia zamówienia.

Czas produkcji waha się od około 2 tygodni do nawet 6-7 w przypadku dużych i skomplikowanych zamówień.

Dostawa

PGWEAR Customs, podobnie jak sklep PGWEAR wysyła swoje paczki na cały świat. Przez ostatnie 15 lat realizowaliśmy zamówienia indywidualne od klientów z całej Europy, USA, Kanady Australii, Malezji, Japonii  i wielu innym państw.

Naszym standardem jest pakowanie każdej sztuki odzieży w foliowy woreczek. Lista możliwości jest jednak bardzo długa. Jeśli zależy Wam na ekskluzywności Waszego produktu możecie zdecydować się np. na worki foliowe własnym logo lub eleganckie pudełka.

Do dokładnego określenia kosztów wysyłki potrzebujemy oprócz szczegółów zamówienia poznać Wasz kod pocztowy. Nasza długoletnia współpraca z firmami UPS oraz GLS pozwala oferować najlepsze możliwe ceny na rynku. Wysyłka np. 100 koszulek do większości krajów UE kosztuje poniżej 20 EUR, co uważamy za cenę bardzo atrakcyjną. Paczki dostarczane są do Waszych drzwi. W razie nieobecności możecie odebrać je w punktach UPS Access Point/GLS Parcel Shop.