Zamawiając odzież w PGWEAR Customs decydujecie o każdym, nawet najmniejszym jej detalu. Dlatego też każdy produkt jest inny.

Posiadamy ogromną bazę szablonów krawieckich. Możecie wybierać spośród wszystkich lub zlecić nam stworzenie nowych. Poza tym możecie je modyfikować, zmieniając np. umiejscowienie kieszeni, wielkość kaptura i wiele innych tego typu szczegółów.

Mimo, że każde zamówienie jest udokumentowane elektroniczną kartą projektu zawierającą wszystkie detale, posiadamy także ogromne archiwum gotowych produktów. Składa się ono z tysięcy T-shirtów, bluz, spodni, kurtek i itd. Jakie zalety niesie za sobą nasze archiwum dla Was? Daje gwarancje, że dany projekt zamawiany po raz drugi i kolejny  będzie  w 100% identyczny. Zamawiając nową odzież, możecie bazować na rozwiązaniach i detalach z produktów już zrealizowanych, udoskonalać je i miksować stare rozwiązania z nowymi pomysłami. Nasze archiwum jest także bazą wiedzy na temat kolorów nadruków, haftów i materiałów idealnych dla Waszej grupy/klubu.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *