Własny brand odzieżowy

Coraz częściej dostajemy od Was zapytania dotyczące produkcji dla nowo powstających marek odzieżowych, które zamierzacie stworzyć. Często są to już gotowe, ostateczne projekty wraz z całym planem sprzedażowym. Zdarzają się także zapytania wstępne, z prośbą o doradztwo.

W obu przypadkach, doskonale trafiliście. Nasze, 17-letnie doświadczenie w produkcji odzieży pozwala nam pomóc Wam w wystartowaniu z własną marką odzieżową i sprzedażą odzieży we własnym sklepie internetowym.

Od czego zacząć tworząc własną markę odzieżową?

Najważniejszą rzeczą przy tworzeniu własnego brandu jest oczywiście pomysł. Musicie wiedzieć do jakiej grupy klientów chcecie trafić ze swoją odzieżą, określić jaki rodzaj odzieży chcecie zamówić.

Dobrze również jest mieć „motyw przewodni”, tzn. elementy graficzne, lub dodatki, które będą łączyć poszczególne produkty Waszych kolekcji.

Projekty ubrań

Nie oczekujemy od Was profesjonalnych projektów poszczególnych produktów. Studio graficzne PGWEAR Customs służy Wam pomocą. Kilkunastoletnie doświadczenie naszych projektantów pozwoli Wam dopasować Wasze pomysły do możliwości produkcyjnych.

Otrzymacie od nas cały szereg wizualizacji z technicznymi opisami wszystkich elementów każdego najmniejszego detalu. Już na tym etapie dokładnie wiesz jak będzie wyglądał finalny artykuł.

Dobór form krawieckich, materiałów i dodatków

Nasi doświadczeni technolodzy zaproponują formy krawieckie z bazy PGWEAR Customs (ponad 250 sprawdzonych szablonów) lub stworzą nowe specjalnie dla Was.

Na tym etapie będziecie mogli wybrać materiały, z których zostanie uszyta Wasza odzież. Długoletnia współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala nam zaoferować cały szereg najwyższej jakości dzianin oraz tkanin, a w razie potrzeby wyprodukować je specjalnie dla Was.

W międzyczasie nasi doradcy zaproponują Wam najlepsze metody zdobienia Waszej odzieży. To właśnie w tej fazie produkcji przedstawimy Wam różne opcje: sitodruk, haft, sublimacja oraz wszelkiego rodzaju dodatki takie jak: metki żakardowe, naszywki, guziki i wiele innych.

Finalna produkcja odzieży

Po ustaleniu wszystkich szczegółów zaczynamy właściwy proces produkcji. 60 doświadczonych pracowników PGWEAR Customs zadba o to aby każda sztuka odzieży Waszego brandu została wyprodukowana zgodnie z ustaleniami i w najwyższej jakości.

Nowoczesny park maszynowy i precyzja pracowników PGWEAR Customs gwarantuje najwyższą jakość na rynku. Na tym etapie produkcji jesteście regularnie informowani o postępach prac.

Terminy realizacji

Jesteśmy polską firmą, z siedzibą w Białymstoku. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się w jednym miejscu.

Dzięki temu kontrolujemy jakość naszych wyrobów na każdym etapie produkcji, zapewniamy rozsądne terminy produkcji i niskie koszty dostawy.

Zapraszamy do kontaktu z producentem najwyższej jakości odzieży – PGWEAR Customs: customs@pgwear.net

Kontakt
Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *