Zlecając nam produkcję indywidualnej odzieży lub akcesoriów nie musicie obawiać  się o dobór odpowiednich kolorów materiałów i dodatków. Wiemy że barwy są bardzo istotne, nawet drobna różnica w odcieniu może zepsuć dobrze wyglądający produkt. Poniżej prezentujemy więc rozwiązania które zagwarantują Wam że odcienie wybranych przez Was kolorów będą odpowiednie:

Wybór kolorów do nadruków i haftów – zalecamy określanie kolorów na podstawie numerów Pantone. Jeśli nie macie dostępu do próbnika możemy wysłać Wam jego wersję elektroniczną. Możecie także określić kolory za pomocą systemów CMYK lub RGB. Kolory w ten sposób możecie wybrać także dla nadruków sublimacyjnych których używamy do szalików, smyczy czy taśm potnikowych.

Wybór kolorów dzianiny lub tkaniny – możecie wybierać kolory na podstawie próbników. Możemy je Wam dostarczyć w formie elektronicznej. Jeśli nadal nie będziecie pewni możemy wysłać Wam próbkę dzianiny/tkaniny abyście mogli zobaczyć ją na żywo. Możecie więc wybrać z próbników odcienie kolorów jakich użyjemy do T-shirtów, bluz, szalików dzianych, metek itd.

 

Poniżej przedstawiamy Wam także kilka fajnych przykładów na to jak oprócz nadruków i haftów podkreślić które kolory są dla Was ważne:

metka typu „flaga” – niewielkich rozmiarów, dyskretna metka w odpowiednich kolorach

ściągacze w kolorowe pasy

taśma potnikowa  w odpowiednich barwach

krój – wstawki, paski w Waszych kolorach

 

Jeśli macie pytania piszcie do nas na customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *