Realizując Wasze zamówienia zawsze korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na rynku. Nasze 15-letnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najlepszych dostawców dzianin i tkanin. Wiele z nich produkowanych jest specjalnie na nasze zamówienie i według naszych wytycznych.

Coraz częściej zamawiając koszulki lub bluzy pytacie nas o dzianinę z bawełny organicznej. Czym różni się ona od zwykłej bawełny? Bawełna organiczna hodowana jest bez udziału nawozów sztucznych, zbierana w ekologiczny sposób oraz barwiona przy zastosowaniu jedynie nieszkodliwych, bezpiecznych barwników. Dzięki specjalnym metodom hodowli i przetwarzania jest jeszcze trwalsza od zwykłej bawełny, mniej podatna na rozciąganie i w 100% antyalergiczna. Jest także nieco przyjemniejsza w dotyku. Dla wielu z Was ważny jest też fakt, iż proces jej powstawania ma znacznie mniejszy wpływ na degradację środowiska naturalnego. Jakie są wady dzianin organicznych? Należy do nich wyższa cena oraz nieco dłuższy okres oczekiwania na dostawę, a co za tym idzie dłuższy, łączny czas realizacji zamówienia.

               Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem odzieży z bawełny organicznej, lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *