Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

BLUZY POLIESTROWE–SPORTOWA ALTERNATYWA DLA BAWEŁNY

W PGWEAR CUSTOMS oprócz klasycznych bluz bawełnianych możecie zamówić bluzy wykonane z materiałów syntetycznych. Najpopularniejszą dzianiną, którą stosujemy jest mieszanka poliestru (94%) z elastanem (6%). Użycie tego typu dzianiny daje bardzo duże możliwości.

Najpopularniejszy model bluzy poliestrowej to bluza z zamkiem i „stojącym” kołnierzem. Wykonujemy także bluzy z kołnierzem typu baseball oraz z kapturem. Duży wybór kolorów poliestru i dowolność w ich łączeniu daje możliwości stworzenia modelu bluzy dokładnie wg. waszych wytycznych. Nie stanowi dla nas żadnego problemu połączenie kolorów w różnych wariantach: pasy pionowe, poziome, ukośne, jak również idealne dopasowanie kolorów ściągacza z resztą bluzy. W naszych produkcjach dbamy o szczegóły. Często proponujemy klientom stosowanie zamków w kontrastowych kolorach np. czarna bluza, z żółtym zamkiem. Istnieje możliwość naszycia pasków na rękawach jak również wykonania sublimowanych wstawek (patrz artykuł o nadrukach sublimacyjnych).

Poliester jest dobrym materiałem do haftowania. Często proponujemy naszym klientom wykonanie haftu bądź aplikacji, dzięki którym bluza wygląda ciekawiej.

Minimalne zamówienia dla bluz poliestrowych od 30 sztuk.

Jeśli jesteście zainteresowani piszcie na: customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.