Tydzień temu pisaliśmy o terminach realizacji zamówień w PGWEAR Customs. Drugim najczęściej zadawanym pytaniem jest: „Jaka będzie cena produktu?”. Aby odpowiedzieć na to pytanie zawsze potrzebujemy projektu. Nie posługujemy się standardowymi cennikami gdyż każdy produkt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Możemy Wam jednak określić jakie czynniki mają największy wpływ na wycenę:

– ogromny wpływ na cenę ma ilość zamawianego produktu – wraz ze wzrostem zamówienia cena za sztukę spada,

– w przypadku nadruków sitodrukowych dużo zależy od ilości zastosowanych kolorów, z których składa się projekt. Np. aby wykonać nadruk 7-kolorowy należy przygotować osiem matryc drukarskich, w przypadku nadruku  1-kolorowego wystarczą dwie. Cena zależy także od wielkości nadruku – inna jest cena dla nadruków formatu A4, a inna dla A3,

– w przypadku haftów cena zależy od ilości ściegów potrzebnych do stworzenia danego wzoru,

-w przypadku odzieży szytej przez nas od podstaw wiele zależy od materiałów zastosowanych do produkcji oraz kroju. Np. zupełnie inna będzie cena prostej bluzy bez kaptura z dzianiny o gramaturze 280 gram niż skomplikowanej bluzy z kapturem, z zamkiem, kilkoma kieszeniami z dzianiny o gramaturze 380 gram.

-jeśli decydujecie się na zastosowanie gotowych produktów importowanych cena w dużej mierze zależeć będzie od producenta danego produktu. Współpracujemy ze wszystkimi największymi producentami odzieży reklamowej: Fruit of the Loom, SOL’s, B&C, Gildan, itd.

Kontaktując się z nami w sprawie produkcji odzieży zawsze możecie liczyć na fachową pomoc. Często zmiana, która nie wpływa mocno na finalny wygląd produktu lub nawet poprawia go, może znacznie obniżyć koszt produkcji.

Jeśli macie pytanie odnośnie ceny piszcie do nas na customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *