PGWEAR Customs obchodzi w tym roku swoje 15-te urodziny. Od 2006 roku nie zmienił się nasz priorytet – chcemy zaoferować Wam najlepszej jakości odzież kibicowską. Co wyróżnia nas od konkurencji? Dlaczego warto zamawiać odzież stworzoną od podstaw w PGWEAR Customs?

Naszą siłą jest doświadczona kadra zajmująca się produkcją. Większość zatrudnionych u nas szwaczek, krojczych i technologów ma doświadczenie zdecydowanie dłuższe niż istnieje PGWEAR Customs. Nasz dział produkcji to na chwilę obecną prawie 40 pracowników oraz nowoczesny park maszynowy.

Wasze projekty są dostosowywane do możliwości produkcyjnych przez nasze studio graficzne. 4 wykwalifikowanych grafików oprócz stworzenia wizualizacji czy opracowania plików do nadruku i haftu pomoże doprowadzić Wasz projekt do perfekcji.

Posiadamy ogromną bazę sprawdzonych szablonów krawieckich. Zamawiając dowolny produkt w PGWEAR Customs możecie zdecydować się na szereg różnych szablonów i mieć pewność że uszyta na ich podstawie odzież będzie dobrze leżeć, będzie wygodna i funkcjonalna.  W razie potrzeby stworzymy zupełnie nowy szablon, który w 100 % będzie dostosowany do Waszych wymagań.

Oferujemy Wam nieograniczony wybór dzianin i tkanin wysokiej jakości. Wiele z nich posiadamy we własnym magazynie. Współpracujemy z licznymi, sprawdzonymi dostawcami. Niektórzy  z nich produkują dzianiny i tkaniny stworzone specjalnie dla nas, aby idealnie sprawdzały się w stadionowych warunkach.

Wszelkie procesy związane z powstawaniem Waszej odzieży odbywają się pod jednym dachem. Pozwala nam to nam idealnie je koordynować oraz dokonywać regularnej kontroli jakości.

Zamów odzież PGWEAR Customs już dziś i przekonaj się jaka wygląda najlepsza stadionowa odzież na świecie!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *