Bez wątpienia, PGWEAR Customs jest jednym z największych producentów odzieży i dodatków dla kibiców w Europie. Potwierdzają to również liczby – ponad 150 000 uszytych sztuk odzieży w przeciągu roku. Dlaczego klienci nam ufają?

Jakość i perfekcja realizacji

Dzięki temu, że używamy tylko materiałów od Polskich producentów i mamy własny, wykwalifikowany personel, jesteśmy w stanie kontrolować cały przebieg produkcji waszych ubrań. Nasze ubrania powstają od A do Z pod naszą opieką.

Doświadczenie w produkcji

Tak jak krawcowe, graficy, jak i dział produkcji posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży. Przez ich ręce przeszła ogromna liczba różnorodnych projektów i zleceń naszych klientów. Codziennie podejmujemy się najrozmaitszych wyzwań w produkcji odzieży dla fanatyków. Ciągle powiększamy moce przerobowe, szkolimy i zatrudniamy nowych, wykwalifikowanych pracowników.

Obsługa klienta

Zrozumienie, cierpliwość i kontakt to podstawy skutecznej realizacji każdego projektu. Wierzymy w to, że oferujemy wam najwyższą jakość obsługi i zapewniamy pełny serwis od początku produkcji po dostawę. Jesteśmy otwarci na zmiany w trakcie, Wasze pomysły i propozycje.

Jesteśmy godni zaufania. Jeśli interesują Was nasze przykładowe realizacje, to zapraszamy do sprawdzenia galerii na naszej stronie w dziale realizacje. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnego projektu, albo potrzebujesz pomocy w ustaleniu szczegółów pisz na: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *