Lato w pełni. Za oknami słońce a temperatury w całej Europie są bardzo wysokie. Dlatego nie dziwi nas fakt że niewielu z Was myśli już o zamówieniach cieplejszej odzieży na sezon jesienno-zimowy. Zachęcamy Was jednak żeby zająć się tym jak najszybciej. Jeśli zależy Wam na najwyższej jakości oraz 100%-owym dopracowaniu projektów, czasu zostało już naprawdę niewiele. Szczególnie przy tworzeniu całych kolekcji dość czasochłonne mogą okazać się etapy doboru dodatków tj. metki, naszywki, zamki, dobór kroju, ustalenie odpowiednich kolorów dzianin i tkanin. Nasze studio graficzne służy Wam pomocą, dołoży wszelkich starań aby projekty zostały doprowadzone do perfekcji.

Na sezon jesienny w szczególności polecamy:

– bluzy bawełniane i poliestrowe w różnych kombinacjach – z kapturem lub bez, zapinane na zamek lub bez zamka. Możecie zdecydować się na inny niż standardowy krój, połączyć ze sobą kilka kolorów dzianin. Wszystko zależy od Waszych upodobań.

– kurtki lekkie – z podszewką z siatki, polaru lub bez podszewki. W szczególności polecamy softshelle które dzięki swoim wodoodpornym i oddychającym właściwościom okażą się perfekcyjne na deszczową, jesienną pogodę.

 

[hercules-gallery ids=”1232,1233,1234,1235″ rowheight=”300″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

Jeśli myślicie również o zimie polecamy także:

– kurtki zimowe – podobnie jak kurtki lekkie dostępne w wielu kombinacjach. Możecie zdecydować się na kurtki z wypełnieniem ocieplającym lub np.  podszewką z grubego polaru

– czapki zimowe – o różnej grubości splotu, jednostronne lub dwustronne

– szaliki zimowe – także dostępne w kilku rodzajach różniących się metodą dziania.

 

[hercules-gallery ids=”1251,1252,1253,1254″ rowheight=”300″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Przedstawiliśmy Wam jedynie kilka przykładowych realizacji odzieży jesiennej i zimowej.  Znacznie więcej możecie zobaczyć w zakładce portfolio.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *