W PGWER Customs specjalizujemy się w produkcji bluz z rozwiązaniami pozwalającymi w razie potrzeby szybko i wygodnie zakryć twarz. Ukryte w kapturze kominiarki i maski doprowadziliśmy do perfekcji, dzięki czemu obok tradycyjnych kangurek to najczęściej zamawiane przez Was rodzaje bluz. Wciąż popularne pozostają jednak klasyczne bluzy bez kaptura. Ich niewątpliwą zaletą jest ich uniwersalność  – idealnie pasują do każdego outfitu. Tego typu bluza to z pozoru prosty, nieskomplikowany produkt.  W PGWEAR Customs wiemy jednak że stworzenie perfekcyjnej bluzy nie jest możliwe bez:

– dobrych szablonów krawieckich – dopracowywaliśmy je przez lata aby bluzy idealnie leżały na ciele. Możecie zdecydować się na krój standardowy lub tzw. raglan z rękawami sięgającymi aż do   linii dekoltu,

– wysokiej jakości dzianin – dajemy Wam do wyboru tradycyjne, grubsze dzianiny czesane lub cieńsze dzianiny pętelkowe. W obu przypadkach stosujemy te o najwyższej jakości, które zapewnią trwałość produktu na długie lata,

– staranności szycia i kontroli jakości – nawet najlepsze materiały i dobry krój nie wystarczą jeśli szwy będą krzywe a nitki będą odstawać. W PGWEAR Customs  pilnujemy tego z niezwykłą dokładnością!

Zależnie od Waszych oczekiwań możemy użyć wielu metod zdobienia.  Nadruki sitodrukowe, hafty, naszywki żakardowe i skórzane – wszystko zależy od Waszej wizji i upodobań.

Minimalne zamówienie to 30 sztuk. Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

 

[hercules-gallery ids=”11794, 11800, 11806, 11812″ rowheight=”200″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]
Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *