Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

KRÓTKIE SPODENKI – OSTATNIA SZANSA

Ciepłe dni nadeszły szybciej niż się spodziewaliśmy. Krótkie spodenki lada dzień staną się podstawą codziennego ubioru. Biorąc pod uwagę czas potrzebny na dopracowanie projektu oraz proces produkcji – to ostatnia chwila na zamówienie.

Oferujemy Wam kilka ogólnych rodzajów spodenek, każdy z nich dostępny w  różnych krojach i kolorach:

– spodenki z tkaniny bawełnianej – eleganckie spodenki o prostym kroju, spodenki cargo z bocznymi kieszeniami lub spodenki jeansowe,

– spodenki z dzianiny – szyjemy je z lekkiej i przewiewnej dzianiny typu pętelkowego, dzianiny poliestrowej lub mieszanej.  Zależnie od składu dzianiny nadają się do nanoszenia nadruków sitodrukowych i sublimacyjnych. Są bardzo wygodne

– spodenki z tkaniny poliestrowej –  sportowe spodenki do noszenia na co dzień oraz spodenki kąpielowe. W obu przypadkach istnieje możliwość wykorzystania metody sublimacji. Ilość kolorów oraz umiejscowienie nadruków jest dowolne.

W przypadku wszystkich opisanych rodzajów spodenek to Wy decydujecie o ich finalnym wyglądzie. Dajemy Wam możliwość zmian w kroju i doboru dodatków. Nasze studio graficzne pomoże Wam w doprowadzeniu projektu do perfekcji.

Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.