Wiosenna pogoda często nas zaskakuje: słoneczna aura może zmienić się w kilka minut w ponury deszczowy dzień. Na nieprzewidywalną pogodę warto mieć przy sobie kurtkę, która ochroni przed deszczem.
Śledząc nasze wpisy wiecie, że w PGWEAR Customs posiadamy niezliczoną ilość szablonów krawieckich, z których produkujemy wysokiej jakości kibicowskie kurtki wiosenne oraz jesienno/zimowe. Pisaliśmy już o modelach przeciwdeszczowych, wiatroodpordnych oraz ciepłych kurtkach na zimę. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić kurtkę, którą w łatwy sposób będziecie mogli schować do kieszeni, która w ten sposób stanie się workiem do jej przenoszenia.


Prezentowany model uszyty jest z bardzo lekkiej tkaniny poliestrowej o wysokim stopniu wodoodporności. Idealnymi dodatkami do tego typu produktu będą: patche żakardowe, hafty i naszywki skórzane. Kieszeń pełniąca funkcję torby może być w dowolny sposób zadrukowana.
Polecamy Wam wszystkim tego typu kurtkę na wiosnę oraz lato. Gwrantujemy Wam, że dzięki swojej funkcjonalności stanie się ona Waszą ulubioną kurtką na długie lata!

Zapraszamy do kontaktu: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *