Nadchodzi wrzesień. Możemy więc spodziewać się, że wieczory będą coraz chłodniejsze. Kurtki jesienne już za kilka dni lub tygodni staną się codziennym, obowiązkowym elementem Waszego ubioru. To naprawdę ostatni moment na zamówienie. Jaka  powinna być idealna kurtka tego typu?

Powinna być uszyta z wysokiej jakości tkaniny zapewniającej trwałość i dobry wygląd.  Ważne aby była to tkanina wodoodporna abyście zarówno Wy jak i zawartość waszych kieszeni pozostali susi nawet podczas ulewnych deszczy. Kurtka jesienna powinna być także praktyczna. Dobrej jakości zamki, pojemne kieszenie, maski ukryte w kapturze – te i wiele innych rozwiązań sprawią że noszenie takiej kurtki będzie przyjemnością.

W PGWEAR Customs posiadamy bazę kilkudziesięciu sprawdzonych, dopracowanych modeli takich kurtek. Mogą być one dostosowane do potrzeb Waszych projektów. Jesteśmy w stanie także wyprodukować nowe modele, stworzone od podstaw według Waszych pomysłów. Na jesień 2021 w szczególności polecamy kurtki softshellowe bazujące na nowych modelach z kolekcji PGWEAR Jesień/Zima 2021. Wśród nich znalazła się kurtka softshellowa „Spectrum”. Dzięki  zastosowaniu ściągacza idealnie łączy ona klasyczny styl kurtki jesiennej z wyjątkowymi  właściwościami softshell’u.

Jeśli chcecie złożyć zamówienie, lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *