Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

MUST-HAVE KAŻDEGO KIBICA

By Posted on 0 No tags 0

W PGWEAR Customs specjalizujemy się nie tylko w produkcji odzieży. Od wielu lat tworzymy także wysokiej jakości akcesoria. Najpopularniejszymi z nich są różnego rodzaju torby. W szczególności polecamy torby na pas oraz na ramię. Są one bardzo uniwersalne. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać je ze sobą przy każdej okazji. To co nie zmieści się w Waszych kieszeniach bez trudu schowacie w zamykanych na zamek kieszeniach takich toreb.

Do ich produkcji używamy wysokiej jakości tkanin poliestrowych, nieprzemakalnych, które w połączniu z wytrzymałymi paskami nylonowymi oraz solidnymi zapięciami i zamkami gwarantują ponadprzeciętną trwałość.

Możecie wybierać spośród dziesiątek wzorów różniących się kształtem, wielkością oraz ilością kieszeni. To Wy decydujecie o kolorach tkanin i dodatkach. W szczególności polecamy Wam – naszywki żakardowe, skórzane i gumowe, hafty oraz nadruki.

 

 

Minimalne zamówienie to tylko 30 sztuk. Nasze studio graficzne chętnie pomoże Wam w dopracowaniu wzoru. Piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.