Podstawą każdego wakacyjnego outfitu są koszulka i krótkie spodenki. Pisząc nasze artykuły bardzo często przedstawialiśmy możliwości produkcyjne związane z T-shirtami. Dziś chcielibyśmy Wam przybliżyć temat szortów, które możecie zamawiać w PGWEAR Customs!
Zacznijmy od tych rodzajów spodenek, które zamawiacie najczęśćiej:

-spodenki sportowe poliestrowe – uszyte z niesamowicie wygodnej w noszeniu poliestrowej dzianiny. Znakomicie sprawdzą się zarówno w codziennym noszeniu, jak również podczas uprawiania sportu.


-spodenki kąpielowe poliestrowe – wykonane z szybkoschnącej tkaniny poliestrowej z dodatką podszewką z siatki w środku


-spodenki bawełniane – również bardzo wygodne, produkowane z dzianiny bawełnianej są idelanym rozwiązaniem dla zwolenników naturalnych materiałów


-spodenki cargo – Wasz ulubiony model, świetnie wpisujący się w styl football casuals. Klasyczny krój z dużymi, pojemnymi kieszeniami bocznymi. Ten produkt wykonujemy z tkaniny bawełnianej

Do wszystkich wyżej wymienionych spodni zawsze proponujemy kieszenie zapinane na zamki, aby Wasze akcesoria były bezpieczne. Każdy z produktów możecie dowolnie personalizować np. poprzez naszycie pasków, taśm żakardowych lub metek, dodanie do nich nadruków, naszywek i haftów. Dodatkowo przypominamy: lato zbliża się wielkimi krokami – to ostatni moment na zamówienie najlepszej jakości krótki spodenek!

Jeśli macie pytanie, piszcie na adres: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *