Do kalendarzowej zimy pozostało jeszcze sporo czasu. Mroźne dni mogą jednak nadejść szybciej niż się spodziewamy. Jeśli nie jesteście jeszcze na to przygotowani, a jednocześnie myślicie o produkcji odzieży stworzonej według Waszego projektu, musicie się pospieszyć, czasu zostało naprawdę niewiele.

W PGWEAR Customs możemy zaoferować Wam ciepłe bluzy, spodnie dresowe oraz różnego rodzaju kurtki. Niektóre produkty możemy także dostosować do sezonu zimowego poprzez zastosowanie innych materiałów niż standardowe.

W przypadku kurtek proponujemy Wam zastosowanie:

– tkanin nylonowych z podszewką z siatki lub z podszewką polarową – rozwiązanie świetne w przypadku temperatur bliskich 0 C lub niewielkich mrozów,

– dwóch warstw tkaniny nylonowej z wypełnieniem z pianki – tego typu połącznie sprawdzi się nawet przy bardzo wysokich mrozach

– tkaniny softshellowej – zapewniającej bardzo wysoki komfort użytkowania w przypadku temperatur dodatnich

Zamawiającym bluzy i spodnie dresowe polecamy zastosowanie dzianin czesanych o gramaturach 360-380g. Zapewnią one zdecydowanie lepszy komfort cieplny niż standardowe dzianiny czesane o niższych gramaturach oraz dzianiny pętelkowe.

Przy produkcji T-shirtów możemy zastosować dzianinę o gramaturze 215-220g. Na sezon letni mogłaby okazać się zbyt ciepła, zimą sprawdzi się świetnie.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *