Każdego dnia otrzymujemy od Was dziesiątki maili i telefonów. Na ich podstawie postanowiliśmy zebrać najczęściej zadawane pytania i odpowiedzieć na nie najprecyzyjniej jak to możliwe. Oto pierwsza część najczęściej zadawanych pytań w PGWEAR Customs:

1. Ile trwa proces produkcji?

Długość procesu produkcji określamy indywidualnie dla każdego zamówienia, gdyż zależy ona od kilu czynników, tj.:

– rodzaj zamawianego produktu

– ilość

– skomplikowanie projektu

– okres złożenia zamówienia.

Czas produkcji waha się od około 2 tygodni do nawet 6-7 w przypadku dużych i skomplikowanych zamówień. Aby otrzymać precyzyjną odpowiedź na to pytanie, napiszcie do nas na adres customs@pgwear.net

2. Jakie są koszty wysyłki?

Do dokładnego określenia kosztów wysyłki potrzebujemy oprócz szczegółów zamówienia poznać Wasz kod pocztowy. Nasza długoletnia współpraca z firmami UPS oraz GLS pozwala oferować najlepsze możliwe ceny na rynku. Wysyłka np. 100 koszulek do większości krajów UE kosztuje poniżej 20 EUR, co uważamy za cenę bardzo atrakcyjną. Paczki dostarczane są do Waszych drzwi. W razie nieobecności możecie odebrać je w punktach UPS Access Point/GLS Parcel Shop.

3. Jaki format plików graficznych jest potrzebny do produkcji?

Do zdobienia odzieży używamy specjalistycznych programów graficznych. Bazą do ich opracowania są pliki wektorowe. Jeśli jednak nie macie możliwości wysłania nam plików wektorowych nie ma problemu. Wystarczą  wysokiej rozdzielczości pliki .jpg lub .psd Nasi graficy dostosują je do wymogów produkcyjnych.

4. Czy cena produktu zawiera podatki?

To zależy. Jeśli jesteście spoza EU zaoferujemy Wam cenę bez podatku VAT. Podatek ten zostanie Wam naliczony wraz z cłem, kiedy paczka dotrze do Waszego kraju.

Jeśli mieszkacie w EU i macie firmę z aktywnym numerem VAT ( większość firm w EU ma ten numer) w ogóle nie musicie płacić tego podatku. Przepisy EU zwalniają Was z niego.

Osoby bez zarejestrowanej firmy a mieszkające w EU dostaną od nas cenę zawierającą podatek VAT. Nie musicie dopełniać żadnych formalności. To PGWEAR Customs rozliczy się z podatku  z urzędem skarbowym w Waszym kraju.

5. Jakie jest minimalne zamówienie?

Na to pytanie odpowiedzi są różne w zależności od rodzaju produktu i konkretnego projektu. W niektórych przypadkach ze względu na konieczność produkcji tkanin lub dzianin na zamówienie minimalne zamówienia mogą być większe ale zazwyczaj jest to:

Kominiarki, neck covery, czapki, szaliki – 20 sztuk

T-shirty, bluzy, koszulki polo, torby, spodnie – 30 sztuk

Kurtki – 50 sztuk.

C.d.n.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *