Oto kolejna cześć, najczęściej zadawanych nam pytań:

6. Gdzie jest siedziba PGWEAR Customs  i czy można nas odwiedzić?

Zapraszamy! Nasze biuro oraz szwalnia znajdują się pod jednym dachem, będziemy więc mogli szybko  i sprawnie zaprezentować Wam cały proces produkcji. Zapraszamy do północno-wschodniej Polski, do Białegostoku. Z lotniska w Warszawie podróż zajmie Wam około 1,5h.

7. Czy PGWEAR Customs może zaprojektować Waszą odzież?

Studio graficzne PGWEAR Customs składa się z kilku doświadczonych w tworzeniu odzieży grafików. Nie wymagamy od Was gotowych projektów. Wystarczy, że opiszecie możliwie dokładnie swoją wizję oraz podeślecie elementy graficzne. Nasi graficy zajmą się stworzeniem wizualizacji. Zasugerujemy Wam także, które metody zdobienia sprawdzą się najlepiej w przypadku Waszego projektu.

8. Do których państw wysyłamy zamówienia?

PGWEAR Customs, podobnie jak sklep PGWEAR wysyła swoje paczki na cały świat. Przez ostatnie 15 lat realizowaliśmy zamówienia indywidualne od klientów z całej Europy, USA, Kanady Australii, Malezji, Japonii  i wielu innym państw.

9.  Jak dobrze dobrać listę rozmiarów zamawianej odzieży?

Większość odzieży zamawianej w PGWEAR Customs jest tworzona na podstawie już istniejących, sprawdzonych szablonów. Tworząc je staramy się aby zapewniały maksimum wygody podczas noszenia a jednocześnie aby ich rozmiary trafiały w aktualne standardy. Nasza odzież nie jest więc ani  odzieżą slimfit ani oversize. Do każdego zamawianego produktu możecie otrzymać dokładną tabelę rozmiarów, która pozwoli Wam dokonać idealnego wyboru.

10.  Czy zamawiana odzież będzie spakowana w indywidualne opakowania?

Naszym standardem jest pakowanie każdej sztuki odzieży w foliowy woreczek. Lista możliwości jest jednak bardzo długa. Jeśli zależy Wam na ekskluzywności Waszego produktu możecie zdecydować się np. na worki foliowe własnym logo lub eleganckie pudełka.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *