Mimo że za oknami jeszcze zima, zachęcamy Was abyście już teraz pomyśleli o kurtkach na wiosnę. Pogoda może zmienić się niespodziewanie szybko a czas realizacji zamówienia trwa kilka tygodni – najwyższy czas na zamówienie.

Możemy Wam zaproponować proste kurtki wykonane z mikrofibry lub nylonu. Są one bardzo lekkie, składają się z dwóch warstw materiału w związku z czym istnieje możliwość zamówienia kurtek dwustronnych. Dużą zaletą tkaniny typu mikrofibra jest szeroka paleta dostępnych kolorów.

Zdecydowanie bardziej polecamy kurtki o właściwościach wodoodpornych. Do ich wykonania używamy wysokiej jakości nieprzemakalnych tkanin. Materiały te składają się zazwyczaj z poliestru, a dodatkowo pokryte są specjalnym impregnatem, który chroni przed deszczem. W PGWEAR Customs posiadamy bardzo dużą bazę wzorów kurtek, które mogą posłużyć jako baza Waszego projektu. Oczywiście jesteśmy otwarci na Wasze indywidualne wzory.

Inną opcją, którą możemy Wam zaproponować są kurtki typu softshell. Softshell jest materiałem całkowicie wodoodpornym, nieprzewiewnym oraz oddychającym. To świetne rozwiązanie na zmienną wiosenną pogodę!

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem kurtek wiosennych lub macie pytanie piszcie do nas na adres: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *