UKRYTA KOMINIARKA, MASKA Z SIATKĄ LUB KAPTUR NINJA – NAJLEPSZY SPOSÓB NA BEZPIECZNY WEEKEND!

Zwykły kaptur lub czapka nie zawsze wystarczą żeby zapewnić Ci anonimowość. Nie zasłonią w pełni Twojej twarzy. Lepszym rozwiązaniem okazuje się kominiarka, z tym że łatwo ją zgubić…

Znacznie lepiej sprawdzi się kaptur który spełnia rolę maski. Zintegrowany z bluzą lub kurtką nie da się zgubić, można go nosić jak zwykły kaptur.

Do kurtek lub bluz zamawianych w PGWEAR Customs możemy zaproponować:

 

Kaptur z zintegrowaną maską  z siateczką na oczy – maska wszyta jest wewnątrz kaptura, zakrywa całą twarz a siateczkowa wstawka na oczy zapewnia dobrą widoczność,  kaptur można nosić także bez maski jak w zwykłej bluzie.

 

Kaptur z maską zapinaną na rzep – maska w formie małego kawałka materiału jest przyszyta wewnątrz kaptura, w razie potrzeby można przypiąć ją na rzep zasłaniając twarz od oczu w dół.

 

Kaptur ninja – kaptur z zamkiem skonstruowany tak że po zapięciu zamka widoczne zostają jedynie oczy.

 

Kaptur z wbudowaną kominiarką z wiskozy – najwygodniejsze rozwiązanie, kominiarka zrobiona z delikatnej i miłej w dotyku wiskozy jest wszyta wewnątrz kaptura. Bluzę lub kurtkę z tego typu kapturem można nosić na wiele sposobów – z samym kapturem, z samą kominiarką, z kapturem i kominiarką itd.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem bluz lub kurtek  z „bezpiecznym” kapturem skontaktuj się z nami pisząc na adres customs@pgwear.net

Minimalne zamówienia już od 10 sztuk!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *