Przed nami jeszcze wiele meczy rundy wiosennej i dużo może się wydarzyć, ale wiemy, że część z Was już teraz myśli o fetowaniu mistrzostwa bądź awansu do wyższej ligi. Oczywiście bardzo ciężko jest przewidzieć wynik sportowy, tak samo ciężko jest zaplanować zamówienie na ostatni mecz sezonu. Kwiecień i maj w PGWEAR Customs to gorący okres, w którym wielu z Was zamawia odzież pod kątem świętowania zwycięstwa na zakończenie ligi. Dlatego nie warto czekać ani chwili dłużej na kontakt z nami! Mamy ogromne doświadczenie w realizowaniu produkcji na kluczowe mecze sezonu. W jaki sposób możemy Wam pomóc?

1.Marzec to idealny czas aby rozpocząć pracę nad wzorem, wizualizacjami i dostosowaniem projektu do możliwości produkcyjnych.

2.Wcześniejszy kontakt z nami umożliwia stworzenie prototypów/wzorów w przypadku bardziej skomplikowanych projektów.

3.Składając zapytanie w marcu będziemy mieli więcej czasu aby doprowadzić Wasz produkt do perfekcji: wyselekcjonować najlepsze materiały, stworzyć formy krawieckie, wyprodukować najlepszej jakości dodatki.

Pamiętajcie o tym, że duże produkcje indywidualnej odzieży najwyższej jakości nie powstają w tydzień. W PGWEAR Customs priorytetem jest zawsze jakość.

Oprócz odzieży szytej od podstaw w PGWEAR Customs oferujemy Wam gotowe produkty marek takich jak: Fruit of the Loom, B&C, SOL’s i wiele innych. Decydując się na wybór tej odzieży możecie liczyć na zdecydowanie krótszy termin realizacji.

Zapraszamy już teraz do kontaktu: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *