Do końca roku pozostało jeszcze kilka tygodni, ale  już teraz możemy bezsprzecznie stwierdzić, które produkty były przez Was najczęściej zamawiane w 2021 roku. Oto lista  TOP5:

5. Kominiarki oraz neck covery – to produkty zamawiane przez cały rok. Produkujemy je z różnych materiałów: Akrylu, bawełny, poliestru. Zdecydowanym liderem były jednak te produkowane z bawełny z domieszką lycry.

4. Czapki zimowe – zeszłoroczna sroga zima oraz dość wczesne mrozy w tym roku przekonały wielu z Was do zamówień czapek zimowych. Najpopularniejsze z  nich były czapki typu Bronx oraz nasza specjalność – czapki 2w1, spełniające także funkcję kominiarki

3. T-shirty – to od zawsze pewniak naszego rankingu. T-shirty nosimy cały rok więc ilość zamówień zawsze jest spora. Coraz widoczniejsza jest tendencja do zastępowania dużych nadruków na rzecz skromniejszych projektów  z niewielkim haftem lub naszywką

2. Kurtki typu Softshell – niezwykłe właściwości produkowanej specjalnie dla PGWEAR Customs tkaniny Drytex oraz niesłabnąca moda na kurtki typu Softshell spowodowała że ilość zamówień przerosła nasze oczekiwania. Kurtki Softshell od PGWEAR Customs to najlepsza ochrona przed deszczem, wiatrem i chłodem.

1. Bluzy z kapturem – modele z maskami i kominiarkami zintegrowanymi z kapturem to od wielu lat topowe produkty od PGWEAR Customs. Ze względu na ich innowacyjność  a zarazem dopracowanie w każdym szczególe są uwielbiane przez kibiców z całego świata. W 2021 roku najpopularniejsze były modele z krótkim zamkiem.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *