Nadchodzi gorące lato – coraz bliżej nas są również wakacje.Wielu z Was już dawno zamówiło produkty na letni sezon – spodenki, koszulki, czy czapki z daszkiem. Pamiętajmy jednak, że lato szybko się skończy! Warto pomyśleć już teraz nad własnymi projektami Customs PGwear. Proces produkcji najbardziej skomplikowanych pomysłów może trwać nawet do 6 tygodni. Produkcja to nie tylko szycie, a również przygotowanie, koordynacja działań takich jak projektowanie wizualizacja odzieży, dobór materiałów, dodatków, oraz ozdób. Sporo czasu może również zająć również zrobienie próbek produktów. Nie możemy również zapomnieć o terminach dostawy zależnych od Waszej lokalizacji! Warto więc już teraz pomyśleć nad zamówieniami na sezon Jesień/Zima.

Oto nasze propozycje na bazę Waszych realizacji:

– Bluza z kapturem na zamek i z kieszonka kangurka

– Kurtka pikowana, typu softshell oraz przejściowa

– Spodnie dresowe

– Szaliki

– Dziane kominiarki oraz czapki

[hercules-gallery ids=”11516,11521,11526,11531,11536,11541,11546,11551,11556″ rowheight=”200″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Jak widać, oferta PGWEAR Customs jest o tyle obszerna, ze macie duży wybór i jeszcze czas by zastanowić się. PGWEAR Customs to zawsze dopracowane do perfekcji kroje, modele oraz najwyższa jakość produktów. Istnieje wiele możliwości do modyfikacji oraz zmian w produktach – jeśli macie wątpliwości, doradzimy z należytym profesjonalizmem co do wyboru projektów, materiałów oraz rozmaitych dodatków.

Jeśli jesteście zainteresowani tego typu zamówieniami, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *