Sezon 2019/2020 w większości europejskich lig już się rozpoczął lub startuje za kilka dni. To naprawdę ostatni moment aby zamówić najpopularniejsze akcesoria kibiców jakimi są szaliki. W PGWEAR Customs produkujemy ich kilka rodzajów.

Najczęściej zamawiane to klasyczne szale dziane. Mogą one jednak zdecydowanie różnić się od siebie wieloma detalami:

– szale o tradycyjnym, cienkim splocie lub cieplejsze szale o grubym splocie

– szale z klasycznymi lub ręcznie wiązanymi frędzlami

– w przypadku bardziej skomplikowanych wzorów graficznych idealnym rozwiązaniem będą hafty, które pozwolą odwzorować mniejsze szczegóły niż technologia dziania

Innym, coraz popularniejszym rodzajem są szale typu oldschool.  To połączenie techniki dziania oraz nadruku sitodrukowego. Szaliki są wykonywane z wykorzystaniem bardzo cienkiego splotu, przez co są cienkie i bardziej szorstkie. Napisy i logówki są drukowane metodą sitodruku – takie połącznie daje świetny, oldschoolowy efekt.

Wciąż często zamawiacie też poliestrowe szale drukowane. Ich niewątpliwe zalety to możliwość odwzorowania każdej grafiki bez względu na stopień jej skomplikowania oraz idealne odwzorowanie kolorów.

Czas realizacji zamówienia to około 12-20 dni, warto więc się pospieszyć.  Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *