Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

PGWEAR CUSTOMS – SPECJALIŚCI OD TRACK TOPÓW!

By Posted on 0 No tags 0

Bluzy typu track top niezmiennie, od ponad 30 lat cieszą się wysokim zainteresowaniem wśród kibiców piłkarskich. Taki stan rzeczy wcale nas nie dziwi, ponieważ idealnie pasują za równo do stylizacji sportowych jak również casualowych. Bluzy retro są jednymi z najchętniej przez Was zamawianych produktów w PGWEAR Customs. Produkujemy je stale od 2006 roku wykorzystując do ich produkcji różnego rodzaju materiały, dodatki oraz formy krawieckie. Dziś przedstawiamy Wam bluzę poliestrową uszytą dla kibiców Szwajcarskiego FC Schaffhausen.

Track top, który dziś prezentujemy uszyty został z poliestrowej dzianiny o miękim chwycie, idealnie dopasowującej się do sylwetki ciała. Na żółtym pasku na piersi znajduje się data powstania klubu wykonana metodą sublimacji. Z tyłu bluzy, na karku haftowany herb FC Schaffhausen. Kontrastowe patki przy kieszeniach nadają bluzie wyjątkowego wyglądu.

Minimalne zamówienie dla bluz retro to w większości przypadków 30 sztuk. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem: customs@pgwear.net.

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.