Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

PGWEAR CUSTOMS – WYPRODUKOWANO W POLSCE

By Posted on 0 No tags 9

11 listopad to  Dzień Niepodległości w Polsce . Z tej okazji chcielibyśmy z dumą przypomnieć Wam, że wszystkie procesy produkcyjne potrzebne do realizacji Waszych zamówień odbywają się w Polsce. Nas to bardzo cieszy, a Wam przynosi wiele korzyści.

Polska to kraj położony w środku Europy. Dzięki dobrym połączeniom lotniczym możecie w każdej chwili nas odwiedzić, aby „na żywo” ustalić szczegóły dotyczące produkcji lub po prostu zobaczyć jak pracujemy. Nam takie położenie zapewnia łatwy dostęp do wysokiej jakości tkanin i dzianin. Przemysł tekstylny w Polsce jest stosunkowo dobrze rozwinięty, dzięki czemu wybór krajowych materiałów jest bardzo szeroki.

Krojenie dzianin lub tkanin, szycie, nanoszenie nadruków i haftów – te wszystkie etapy produkcji odbywają się na miejscu. Codzienna kontrola wszystkich tych procesów pozwala nam dbać o  jakość niezwykle precyzyjnie. Wszelkie szczegóły tj. dobór odpowiednich szablonów, dokładność szycia czy wybór  kolorów do nadruków i haftów są sprawdzane i w miarę potrzeby korygowane na bieżąco.

Korzystna lokalizacja naszej firmy pozwala też na zaoferowanie zdecydowanie krótszych terminów realizacji, niż w przypadku producentów z Dalekiego Wschodu. Przeciętny czas produkcji to jedynie 2-3 tygodnie a wysyłka do krajów europejskich trwa 2-3 dni.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.