Wielu z Was współpracuje z nami od lat, doskonale znacie więc schemat naszego działania. Dla tych, którzy zamierzają złożyć zamówienie po raz pierwszy przygotowaliśmy kilka przydatnych porad:

 1. Wszelkie pytania dotyczące zamówień kierujcie na nasz adres mailowy: customs@pgwear.net lub za pomocą formularza kontaktowego:
  https://customs.pgwear.net/kontakt/ Piszemy w 3 językach: angielskim, niemieckim oraz polskim.
 2. Najważniejszy jest pomysł. Na naszej stronie znajdziecie galerię naszych realizacji które mogą stać się punktem wyjścia do stworzenia Waszego projektu (https://customs.pgwear.net/realizacje/) Polecamy także stronę naszego sklepu: pgwear.net
  Niewątpliwą zaletą wzorowania się na tych projektach jest fakt że posiadamy już dopracowane szablony krawieckie do ich uszycia, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu potrzebnego na ich stworzenie.
 3. W przypadkach gdy Wasz projekt nie opiera się na naszym portfolio będziemy musieli stworzyć tego typu szablony specjalnie dla Was. Nasi doświadczeni technolodzy zadbają o to aby produkt w 100% spełniał Wasze oczekiwania.
 4. Nie musicie być ekspertami w projektowaniu odzieży. To naszą rolą jest stworzenie wizualizacji produktu. Od Was oczekujemy możliwie dokładnego opisu projektu oraz plików graficznych. Nasze studio graficzne może przygotować Wam kilka wariantów projektu, zasugerować wielkości i umiejscowienie nadruków i haftów, pomóc w doborze dodatków.
 5. Nie musicie martwić się o jakość użytych materiałów. Mamy ponad 13 lat doświadczenia, możecie być więc pewnie że dobierzemy najwyższej jakości tkaniny i dzianiny do realizacji Waszych zamówień.
 6. Nie obawiajcie się także błędów z naszej strony. Aby je całkowicie wyeliminować, na każdym etapie produkcji poprosimy Was o sprawdzenie i akceptację wizualizacji, plików graficznych, kolorów itp.
 7. Po zakończeniu procesu produkcji ( trwającego w zależności od zamówienia od 2 do 8 tygodni) dokonujemy ostatecznej kontroli jakości. Wyprasowane, estetycznie złożone produkty są pakowane w worki foliowe aby kilka dni później dotrzeć pod wskazany przez Was adres!

 

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *