Dziękujemy Wam za wszystkie zamówienia w 2019 roku! Był to dla nas bardzo pracowity rok. Które produkty były najpopularniejsze? Poniżej prezentujemy listę pięciu najczęściej zamawianych:

5. Klasyczne T-shirty – szyte od podstaw, z najlepszej jakości dzianin T-shirty zawsze są w czołówce najczęściej zamawianych produktów. Dopracowane szablony krawieckie i zdecydowanie większe możliwości zdobienia niż w przypadku tanich koszulek z importu gwarantują doskonały wygląd.

4. Bluzy Retro – klasyczne bluzy z długim zamkiem, bez kaptura, z wysokim kołnierzem, nawiązujące stylem do lat 80-tych i 90-tych. W 2019 roku były prawdziwym hitem. Możecie zdecydować się na dzianinę w 100 % składającą się z poliestru lub poliestrową z domieszką bawełny.

3. Lekkie kurtki wiosenno- jesienne – szyjemy je z tkanin w 100% wodoodpornych dzięki czemu doskonale nadają się na zmienną wiosenną i jesienną pogodę. Do wyboru dajemy Wam wiele kolorów oraz kilkadziesiąt różnych krojów.

2. Bluzy ze zintegrowanymi kominiarkami lub maskami – to specjalność PGWEAR. Bluzy z kominiarką lub różnego rodzaju maskami były przez nas doskonalone przez lata. Możecie dzięki temu wybierać spośród wielu sprawdzonych modeli różniących się rodzajem maski, układem kieszeni, rodzajem dzianiny oraz innymi detalami.

1. Zdecydowanym numerem 1 w 2019 roku były kurtki softshellowe. Do ich produkcji używamy najlepszej jakości tkanin softshellowych produkowanych specjalnie na nasze zamówienie. Ich niesamowite właściwości – wodoodporność, oddychalność oraz wytrzymałość w połączniu z dopracowanymi szablonami krawieckimi to gwarancja najwyższej jakości.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *