Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

PROCES PRODUKCJI KROK PO KROKU, CZEŚĆ I

Przebieg procesu produkcyjnego zależy od rodzaju i modelu odzieży którą u nas zamawiacie. Każdy projekt jest inny, inne mogą być więc etapy produkcji. Na każdym z nich dołożymy wszelkich starań aby Wasz produkt był najwyższej jakości i spełniał Wasze oczekiwania w 100%.

Pierwszym etapem jest dobór odpowiednich szablonów. To od nich zależy finalny wygląd Waszego produktu ( jego krój, rodzaj i ilość kieszeni, kształt kaptura itp.). W razie potrzeby możemy stworzyć zupełnie nowe szablony które będą lepiej spełniały Wasze oczekiwania. Jeśli chcecie aby Wasza bluza, spodnie  lub koszulka miała wymyślone przez Was wcięcia, paski, kolorowe wstawki – to żaden problem, dostosujemy szablony do Waszego projektu.

Niewątpliwie ważnym etapem produkcji jest dobór materiałów. Do szycia bluz i spodni bawełnianych stosujemy głównie dzianinę bawełnianą o gramaturze około 350g. Do szycia koszulek – wysokiej jakości dzianin o gramaturze około 210g.  W zależności od rodzaju produktu możemy użyć także poliestru, mikrofibry, nylonu i wielu innych dzianin i tkanin. Do szycia używamy nici wysokiej jakości, dzięki czemu szwy są bardzo trwałe nawet po wielu latach użytkowania.

Na tym etapie dobieramy także dodatki które sprawią że Wasz projekt będzie jedyny w swoim rodzaju. Możecie zdecydować się na metki żakardowe, naszywki, taśmę potnikową. Od Was zależą detale tj. kolor i rodzaj sznurków do kaptura, kolor wnętrza kaptura, kolor ściągaczy itd.

Następny etap to tzw. krojenie.  Wymaga ono bardzo dużej precyzji. Cała transza jest wykrawana jednocześnie na wielkim stole, przy użyciu specjalnych noży. Powstałe w ten sposób wykroje, posegregowane na rozmiary, gotowe są do nadruku… c.d.n..

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.