Zamawiając bluzy w PGWEAR  Customs możecie wybierać spośród dziesiątek rodzajów i krojów. Służymy Wam swoją poradą ale ostateczna decyzja odnośnie wszystkich detali należy do Was.

Najczęściej zamawiane modele bluz w PGWEAR Customs to  bluzy z kapturem. Tym razem prezentujemy zdecydowanie mniej popularny ale równie klasyczny rodzaj – bluzę z tzw. stójką.

Bluza została uszyta z dzianiny czesanej o gramaturze około 340g. Dzięki temu jest bardzo ciepła. Wysoka jakość dzianiny gwarantuje perfekcyjny wygląd nawet po kilkudziesięciu praniach. Klient zdecydował się na zastosowanie krótkiego zamka, sięgającego do wysokości klatki piersiowej. Wymagało to od naszych technologów drobnych przeróbek szablonów krawieckich. Duży napis z przodu został wykonany metodą aplikacji hafciarskiej. Litery zostały wycięte z dzianiny poliestrowej a następnie przyszyte przy zastosowaniu maszyn hafciarskich. Na rękawie natomiast znalazł się klasyczny haft. Dopełnieniem projektu są ściągacze na rękawach, na dole bluzy oraz kołnierz w kontrastowych kolorach.

 

[hercules-gallery ids=”4345,4346,4347″ rowheight=”150″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem tego typu bluz lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *