W PGWEAR Customs realizujemy zamówienie na bluzy różnego typu. Od najprostszych bluz bez kaptura po dużo bardziej skomplikowane modele.

Prezentowana poniżej bluza typu „Front Line” uszyta jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 300 g, o składzie 80% bawełny, 20 % poliestru. Dzianina ta jest stosunkowo lekka a dzięki domieszce poliestru jest elastyczna i dobrze przylega do ciała. Zamawiając bluzy w PGWEAR Customs możecie zdecydować się także na grubszą, cieplejszą dzianinę o gramaturze około 340-380g, wszystko zależy od Waszych upodobań.

Cechą charakterystyczną bluz typu Frontline jest kominiarka wszyta wewnątrz kaptura. Jest ona wykonana z lycry,  świetnie przylega do głowy. Po schowaniu kominiarki kaptur można nosić jak w zwykłej bluzie.  Można także zmieniać jego wielkość dzięki zastosowaniu sznurków ze stoperami.

Bluza wygląda efektownie także dzięki zastosowaniu ozdobnych szwów wokół kaptura, na wysokości klatki piersiowej oraz wokół pojemnej przedniej kieszeni. Całości dopełniają wysokiej jakości ściągacze na rękawach i na dole bluzy.

Na prezentowanej bluzie wykonaliśmy 3 hafty: na sercu na rękawie oraz na dole z tyłu. Bluza szyta od podstaw daje ogromne możliwości indywidualizacji. Zamawiając bluzy w PGWEAR Customs sami decydujecie o ilości i umiejscowieniu haftów oraz nadruków, o kolorach oraz dodatkach tj. metki żakardowe, naszywki żakardowe lub skórzane. Efekt końcowy w dużej mierze zależy więc od Waszych potrzeb i gustu.

Aby zamówić bluzy typu „Front Line” skontaktuj się znami pisząc na customs@pgwear.net

Dowiedz więcej o produkcji bluz bawełnianych

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *