Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS  – BLUZA GATE 6

By Posted on 0 No tags 0

O jakości bluzy świadczy wiele czynników. Bardzo ważna jest jakość zastosowanej dzianiny. W PGWEAR Customs stosujemy tylko dzianiny od sprawdzonych dostawców. Mimo to każda dostawa jest dokładnie sprawdzana.  Równie istotna okazuje się być precyzja w procesie szycia. Dbałość o każdy szew i wieloetapowa kontrola zapewnia najwyższą jakość wykonania. W połączeniu z dopracowanym projektem i szablonami krawieckimi gwarantuje to wysoką trwałość, komfort użytkowania i znakomity wygląd.

Zaprezentowana poniżej bluza uszyta jest z czarnej dzianiny o gramaturze około 340g. Pionowe pasy z przodu bluzy są wykonane z dzianiny z dużą domieszką poliestru. Dzięki temu możliwe było zastosowanie metody nadruku sublimacyjnego w celu osiągnięcia idealnych odcieni kolorów żółtego i niebieskiego. Zarówno logo na sercu, jak i napis z tyłu zostały wykonane przy użyciu metody tradycyjnego haftu.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem wysokiej jakości bluz szytych  od podstaw w PGWEAR Customs, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.