Bluzy z kapturem to jedne z najczęściej zamawianych przez Was produktów. W odróżnieniu od polówek, T-shirtów czy kurtek  – sezon na nie trwa cały rok. Poniżej przestawiamy Wam jedną z naszych ostatnich realizacji.

Bluza uszyta jest z dzianin czesanych o gramaturze 340g w kolorze czarnym oraz pomarańczowym.  Klient zażyczył sobie aby stworzyć dla niego unikalny układ pasów. Na podstawie szkiców klienta odszyliśmy model bluzy do akceptacji. Dopiero po  naniesieniu poprawek i stworzeniu kolejnych prototypów przystąpiliśmy do właściwego procesu produkcji. Stosunkowo skomplikowany projekt okazał się bardzo pracochłonny w wykonaniu. Nasza precyzja i cierpliwość przyniosła jednak doskonały, widoczny na zdjęciach efekt.

Bluza posiada wyższy od standardowego kołnierz oraz kominiarkę przymocowaną na zamek, dzięki czemu można ją w razie potrzeby odpiąć. Kieszenie boczne zapinane są na zamek.

Klient zdecydował się na dwa nadruki – napis na sercu oraz logówka na prawym rękawie zostały wykonane przy użyciu metody sitodruku.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu bluz lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *