Zamawiając u nas odzież macie wolną rękę odnośnie umiejscowienia dodatków takich jak naszywki, hafty, metki i nadruki. Naszym zdaniem łatwo jednak przesadzić z ich ilością, psując w ten sposób finalny wygląd projektu. Realizacja przedstawiona poniżej udowadnia jednak że nawet przy dużej ilości dodatków efekt końcowy może okazać się świetny.

Klient zdecydował się na klasyczny krój bluzy z kapturem, z kieszenią „kangurką” oraz rękawami typu raglan. Bluza uszyta jest z dzianin o gramaturze 340g, w trzech kolorach. Czerwone wypełnienie kaptura oraz sznurki świetnie współgrają z kolorami użytymi do nadruków i haftów. Przód bluzy zdobi nadruk wykonany metodą sitodruku (więcej o nadrukach sitodrukowych)  oraz naszywka wykonana ze skóry naturalnej (więcej o naszywkach skórzanych). Paski na prawym rękawie również zostały wykonane metodą sitodruku, podobnie jak duża grafika pokrywająca niemal cały tył bluzy. Na lewym rękawie wykonaliśmy haft (więcej o haftach). Doskonałym uzupełnieniem projektu są wszyte w karczku metka żakardowa oraz taśma z nadrukiem wykonanym metodą sublimacji (więcej o sublimacji).

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu bluz lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *