Metody nadruków jakich możemy użyć przy Waszych zamówieniach opisywaliśmy już kilkukrotnie. W  przypadku realizacji którą prezentujemy poniżej, mimo identycznych projektów graficznych, musieliśmy zastosować odmienne techniki.

Klient chciał aby T-shirty uszyte były z dzianiny poliestrowej. Wymusiło to użycie metody nadruku sublimacyjnego (więcej o nadrukach sublimacyjnych). Inne metody nie sprawdzają się w przypadku takich dzianin. Sublimacja daje jednak świetne efekty – bardzo dobre odwzorowanie kolorów, nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku. Koszulka została uszyta według standardowego kroju. Jedynym dodatkiem są tu żakardowe metki w karczku z informacją o rozmiarze.

Bluza została uszyta z dzianiny dresowej o gramaturze około 340 g. Na życzenia klienta poszerzyliśmy rękawy, dzięki czemu bluzę będzie można zakładać na kurtkę lub kombinezon motocyklowy. Wewnątrz kaptura znajduje się maska do zasłonięcia twarzy, jest ona wszyta w sposób umożliwiający noszenia kaptura wraz z maską, samego kaptura lub tylko maski.

Te same grafiki które na koszulkach zostały wykonane metodą sublimacji są tu klasycznymi nadrukami sitodrukowymi ( więcej o nadrukach sitodrukowych). Są równie trwałe, będą wyglądały tak samo dobrze nawet po wielu praniach.

[hercules-gallery ids=”1508,1509,1510,1511″ rowheight=”150″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

[hercules-gallery ids=”1512,1513,1514,1515″ rowheight=”150″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu bluz lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

 

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *