PGWEAR Customs może zająć się produkcją całych kolekcji odzieży stworzonych od podstaw według Waszych pomysłów i wytycznych.  Nasze moce przerobowe pozwalają nam prowadzić jednocześnie wiele procesów produkcyjnych, nie musicie obawiać się że zamawiając kilka produktów jednocześnie wydłuży się czas realizacji. Poniżej prezentujemy Wam małą kolekcję zrealizowaną niedawno dla jednego z naszych klientów.

Bluza szara – jest to klasyczna bluza o kroju raglan. Do jej uszycia użyliśmy wysokiej jakości dzianiny o gramaturze około 340g.  Połączenie dwóch odcieni koloru szarego  dało świetny efekt wizualny. Dopełnieniem całości jest  nadruk o stonowanym, szarym kolorze oraz skromne dodatki w postaci naszywek skórzanych oraz metek żakardowych.

Bluza niebieska – to świetnej jakości bluza z kapturem. Uszyliśmy ją, tak jak w przypadku bluzy szarej, z dzianiny gramaturze około 340g. Logo na piersi oraz wzór na lewym rękawie zostały naniesione na bluzę przy użyciu nadruku sitodrukowego. W karczku oraz na dole bluzy przyszyte zostały metki żakardowe a na plecach skórzana naszywka. Klient zdecydował się na kontrastowe, białe sznurki przy kapturze oraz kieszenie boczne, zapinane na zamek.

C.D.N

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *