W poprzedniej części artykułu ( link ) zaprezentowaliśmy Wam 2 bluzy bawełniane wyprodukowane od podstaw dla jednego z naszych klientów. Tym razem możecie przyjrzeć się bliżej dwóm kolejnym produkcjom:

– bluza granatowa – jest to klasyczna bluza z kapturem. Uszyliśmy ją z dzianiny o gramaturze około 340 g. Trójkolorowy pasek na piersi jest natomiast wykonany z poliestru na którym wykonaliśmy nadruk sublimacyjny. Tej samej techniki użyliśmy do wykończenia kaptura od wewnątrz. Logo na środku to tradycyjny haft. Efekt końcowy poprawiają także dodatki w postaci metki żakardowej w karczku i na dolnym ściągaczu oraz dwukolorowe sznurki przy kapturze.

– kurtka biało-niebieska  – jest to kurtka typu „kangurka”. Uszyliśmy ją z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej. Od środka kurtka podszyta jest oddychającą siatką, która zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Pod krótkim, sięgającym do wysokości klatki piersiowej zamkiem znajduję się pojemna, zapinana na zamek kieszeń. Mniejsze, również zapinane kieszenie znajdują się po bokach kurtki. Wielkość kaptura oraz szerokość dołu kurtki są regulowane przy pomocy gumosznurków. Szerokość rękawów można natomiast regulować za pomocą zapięć „na rzep”. Klient zdecydował się na skromne dodatki w postaci metek żakardowych w karczku i na dole kurtki oraz skórzanej naszywki na sercu.

Poniżej prezentujemy Wam także wizualizacje które otrzymaliśmy od klienta przed produkcją. Możecie więc zobaczyć jak proste szkice zmieniły się w świetnie wyglądającą, najwyższej jakości odzież.

Jeżeli jesteście zainteresowani realizacją całych kolekcji odzieży lub pojedynczych projektów – piszcie do nas na customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *