W PGWEAR Customs realizujemy zamówienia na bluzy różnych rodzajów: proste bluzy bez kaptura o kroju klasycznym lub z rękawami typu raglan, bluzy z wysokim, stojącym kołnierzem w wersji z krótkim lub długim zamkiem. Najpopularniejszym modelem wciąż pozostają  jednak bluzy z kapturem.

Poniżej prezentujemy 2 przykładowe realizacje. Obie bluzy zostały uszyte z dzianiny typu czesanego o gramaturze około 340g. Dzięki jej wysokiej jakości są bardzo przyjemne dotyku i trwałe – przy stosowaniu się do zaleceń przepisu prania będą wyglądać jak nowe nawet po kilku latach intensywnego użytkowania. Do produkcji tych dwóch projektów wykorzystaliśmy takie same, sprawdzone szablony krawieckie opracowane przez naszych technologów. Jedyną różnicą oprócz projektu graficznego jest kolor i rodzaj zastosowanych sznurków przy kapturze. Nadruki zostały wykonane przy użyciu tradycyjnej a zarazem gwarantującej najlepszą jakość metody  – sitodruku.

 

[hercules-gallery ids=”4416,4417,4418,4419″ rowheight=”300″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Zamawiając bluzy z kapturem w PGWEAR Customs możecie zdecydować się także na szereg rozwiązań maskujących twarz. Maski, siatki i kominiarki to nasza specjalność. Aby dowiedzieć się więcej, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *