Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – KOLEKCJA DWA KOLORY

W poprzednich artykułach z tej serii prezentowaliśmy Wam przykładowe realizacje pojedynczych produktów. Tym razem chcielibyśmy Wam pokazać realizację całej kolekcji dla powstałej  w 2011 roku  marki odzieżowej.

Klient zgłosił się do nas z prośbą o produkcję i doradztwo przy tworzeniu –  T-shirtów, bluz, szalików, czapek. Po określeniu ogólnych potrzeb i wstępnym przygotowaniu projektów dał nam wolną rękę.

Kolekcja składała się z odzieży dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. W naszej gestii leżało przygotowanie form krawieckich oraz wybór odpowiednich dzianin. Następnie uszyliśmy próbne egzemplarze do akceptacji klienta. Zajęliśmy się także przygotowaniem plików graficznych, doborem odpowiednich kolorów i umiejscowienia  nadruków i haftów. Aby wszystkie projekty były ze sobą spójne zaproponowaliśmy klientowi także metki żakardowe z logiem marki. Wszystkie T-shirty po wewnętrznej stronie miały natomiast dodatkowy nadruk folią flex, także z logo marki.

Poniżej prezentujemy niektóre z produktów stworzonych w ramach opisywanej kolekcji:

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem całej kolekcji, pojedynczego produktu lub po prostu macie pytania – piszcie co nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.