W PGWEAR Customs coraz częściej zajmujemy się realizacją całych kolekcji odzieży. Od niewielkich, składających się z kilku koszulek lub bluz, po ogromne złożone z kilkudziesięciu zróżnicowanych produktów. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań aby były to produkty jak najwyższej jakości, abyście mogli spokojnie zająć się ich dystrybucją bez obaw o niską trwałość lub niedoróbki.

Zaprezentowana poniżej kolekcja marki PAИ BRAND to łącznie 8 produktów. Są wśród nich koszulki damskie i męskie w kilku różnych kolorach oraz bluzy z kapturem. Do uszycia wszystkich T-shirtów użyliśmy dzianiny bawełnianej o gramaturze około 210g. Bluzy są natomiast uszyte z przyjemnej w dotyku, grubej dzianiny o gramaturze 340g. W obu przypadkach jest to wysoko gatunkowa dzianina która zapewni długotrwałe użytkowanie i doskonały wygląd nawet po kilkudziesięciu praniach. Wszystkie nadruki zostały wykonane przy użyciu metody sitodruku co również jest gwarancją ich ponadprzeciętnej jakości. Każdy z produktów posiada niewielki nadruk z logiem marki z tyłu, metkę satynową wszytą w karczku oraz metkę żakardową na dole z przodu.

Opisywane produkty możecie zobaczyć także na stronie sklepu: www.panbrand.pl

[hercules-gallery ids=”10507,10512,10517,10522,10538,10532″ rowheight=”200″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

Jeśli zastanawiacie się nad tego typu zamówieniem piszcie do nas na adres customs@pgwear.net Wyślijcie nam swoje pomysły i pliki graficzne. Nasi graficy stworzą dla Was wizualizacje, pomogą w doborze kolorów oraz dodatków. Zaproponujemy Wam różne warianty abyście mogli wybrać projekty które najbardziej Wam odpowiadają.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *