Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – KOSZULKI POLO OVIEDO

Stworzenie dobrej jakości koszulki polo okazuje się znacznie trudniejsze niż klasycznych T-shirtów. Dopracowanie kroju, wygląd i jakość kołnierzyka  oraz zapięcia pod szyją wymaga dużego doświadczenia i wiedzy. W PGWEAR Customs możemy wyprodukować koszulki polo stworzone od podstaw według Waszego projektu, gwarantując jednocześnie ich świetną jakość i wygląd.

Poniżej prezentujemy Wam jedną z naszych ostatnich realizacji. Obie wersje kolorystyczne uszyte są z charakterystycznej dla koszulek polo, nieco szorstkiej w dotyku, dzianiny typu pique o gramaturze 220g.  Klient zdecydował się na kolorowe paski na kołnierzu oraz rękawach. Na sercu znalazła się naszywka wykonana metodą tradycyjnego haftu (więcej o naszywkach haftowanych). W karczku koszulki wszyliśmy żakardową metkę z rozmiarem, metkę żakardową klienta oraz taśmę w kontrastowym kolorze. Tego typu stonowane dodatki zapewniają koszulkom skromny, klasyczny wygląd.

 

Jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem tego typu koszulek lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.