W sezonie wiosenno-letnim najpopularniejsze produkty które zamawiacie w PGWEAR Customs to T-shirty. Zaraz po nich są koszulki polo. Ich klasyczny, ponadczasowy wygląd sprawdzi się zarówno na co dzień jak i przy okazjach wymagających od Waszego stroju odrobiny elegancji.

Dobrej jakości koszulka polo musi spełniać kilka wymagań. Niezwykle istotna okazuje się jakość zastosowanej dzianiny. W PGWEAR Customs do produkcji koszulek polo używamy dzianin bawełnianych typu pique od naszego sprawdzonego dostawcy. Mimo stosunkowo wysokiej gramatury, około 210-220g,  okazują się one bardzo przewiewne. Niemniej ważny jest krój. Nasi doświadczeni technolodzy doprowadzili szablony krawieckie do perfekcji, dzięki czemu macie gwarancję, że Wasze polo będzie świetnie leżało oraz będzie wygodne. Idealny wygląd polówki to również zasługa precyzji szycia. Dbamy o to, aby każdy szew był idealnie równy, aby każdy detal został perfekcyjnie wykończony.

Poniżej prezentujemy Wam dwie przykładowe realizacje. W obu przypadkach klienci zdecydowali się na kolorowe paski na kołnierzyku i rękawkach a wszystkie logówki oraz napisy zostały wykonane przy zastosowaniu metody haftu.

 

[hercules-gallery ids=”4549,4550,4551,4552,4553,4554″ rowheight=”200″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Jeśli chcecie zamówić koszulki polo lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *