Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – KOSZULKI

By Posted on 0 No tags 0

T-shirty to podstawa garderoby, noszona o każdej porze roku. Szczególną uwagę warto na nie zwrócić w ciepłych miesiącach roku kiedy stają się odzieżą wierzchnią. W PGWEAR Customs możecie zamówić tanie, standardowe koszulki importowane. Zdecydowanie bardziej polecamy jednak koszulki szyte przez nas w szwalni PGWEAR Customs. Jakie zalety mają takie koszulki:

– dopracowany prze lata krój zapewniający idealny wygląd i wygodę, w miarę potrzeby może on zostać zmodyfikowany według Waszych upodobań.

– najwyższej jakości dzianina bawełniana, dostarczana nam przez sprawdzonych dostawców. Możecie wybierać spośród kilkudziesięciu kolorów oraz 3 różnych gramatur (160,190 i 210g). Jeśli preferujecie koszulki bardziej przylegające do ciała możemy Wam zaoferować także elastyczne dzianiny  z domieszką elastanu.

– nieograniczone możliwości zadruku. W przeciwieństwie do koszulek z importu nadruki są nanoszone przed ich uszyciem co daje możliwość dowolnego umiejscowienia i dowolnej wielkości nadruku.

– możliwość łączenia kilku kolorów dzianin. Mogą być to zarówno różnego rodzaju kolorowe paski, wstawki jak i kontrastowe kolory ściągaczy przy szyi i rękawach.

Poniżej prezentujemy kilka ostatnich realizacji.   Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Minimalne zamówienie to 30 sztuk.

 

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.