Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – KURTKA AMIGOS

Mimo że dopiero zaczyna się lato, zachęcamy  Was żeby już teraz pomyśleć o kurtkach. W PGWEAR Customs możemy wyprodukować dla Was kurtki różnego typu.

Poniżej prezentujemy Wam kurtkę lekką, perfekcyjną na chłodniejsze letnie wieczory, idealną na jesień. Kurtka ta jest uszyta z tkaniny nylonowej o gramaturze około 300g, dzięki czemu jest stosunkowo ciepła. Od środka wszyta jest czarna siatka. Na dole kurtki wszyty jest gumosznurek ze stoperem dzięki któremu szerokość kurtki jest w pełni regulowana. Rękawy są natomiast zakończone są rzepami, dzięki czemu także ich szerokość można dostosować wedle uznania. Kurtka posiada dwie kieszenie boczne oraz bardzo pojemną, zapinaną na zamek kieszeń centralną. Klient zdecydował się na urozmaicenie projektu kontrastowymi dodatkami – zamek główny oraz stopery przy kapturze są więc w kolorze białym. Całości dopełniają – naszywka haftowana na lewym ramieniu (więcej o naszwykach) oraz aplikacja haftowana (więcej o aplikacjach)  na tzw. patce zasłaniającej zamek kieszeni centralnej.

Jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem tego typu kurtek lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.