Lato powoli dobiega końca. Wieczory są coraz chłodniejsze więc już najwyższa pora aby pomyśleć o kurtkach. Dajemy Wam możliwość pełnej ich personalizacji – możecie wybierać kolory, krój, dodatki. To Wy decydujecie o umiejscowieniu haftów i nadruków. Możliwości jest bardzo wiele dlatego też czasem trudno zdecydować się na ostateczny projekt. Doskonałym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji kurtka dwustronna. Kurtki tego typu są zszywane z dwóch warstw nylonu lub mikrofibry. Dzięki temu hafty i nadruki nie są widoczne po wewnętrznej stronie. Umożliwia to nam połączenie dwóch zupełnie różnych projektów w jedną całość. Doskonałym przykładem jest kurtka prezentowana poniżej.

Kurtka została uszyta z wysokiej jakości mikrofibry. Na białej stronie kurtki wszyliśmy pasek zadrukowany metodą sublimacji (więcej o nadrukach sublimacyjnych).  Na sercu oraz z tyłu na łopatce wykonaliśmy hafty. Do regulacji wielkości kaptura zastosowaliśmy gumosznurki ze stoperami w kolorze granatowym. Kieszenie są zapinane na zamek.

Granatowa strona kurtki jest zdecydowanie bardziej stonowana. Niewielkie hafty znalazły się na sercu oraz na karku. Kolory zamków  i ściągaczy współgrają z kolorem mikrofibry. Kieszenie są zapinane na zamek.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem kurtek dwustronnych lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *