Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – KURTKA EVZ

By Posted on 0 No tags 0

Przykładowe realizacje kurtek opisywaliśmy już wielokrotnie. Możecie u nas zamawiać kurtki różnego typu – lekkie, przejściowe oraz zimowe. W przypadku każdej z nich to Wy decydujecie o wszystkich detalach. Służymy Wam swoją wiedzą i doświadczeniem ale to od Was zależy finalny wygląd produktu.

Poniżej prezentujemy Wam kurtkę przejściową.  Jest ona uszyta z tkaniny ortalionowej, wodoodpornej. Podszewka wykonana jest z polaru dzięki czemu kurtka będzie wystarczająco ciepła nawet w przypadku lekkich mrozów. W kapturze znajduje się kominiarka uszyta z elastycznej i cienkiej dzianiny, co pozwala na wygodne i szybkie  jej zakładanie. Rękawy oraz dół kurtki zakończone są ściągaczami dzięki czemu kurtka dobrze przylega do ciała. Zamek główny, zamki kieszeni oraz stopery pozwalające regulować wielkość kaptura są w kontrastującym kolorze białym. Klient zdecydował się na dwa skromne dodatki – logo na rękawie oraz napis na kieszeni  – oba wykonaliśmy metodą tradycyjnego haftu.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu kurtek lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.