Zamawiając kurtki w PGWEAR Customs często zastanawiacie się na jaki ich rodzaj powinniście się zdecydować. Pogoda jest nieprzewidywalna. Ciężko ocenić zawczasu czy więcej będzie okazji do noszenia kurtek lekkich, czy zimowych. Dlatego też polecamy Wam kurtki przejściowe. Sprawdzą się one zarówno wiosną i jesienią, jak i podczas umiarkowanych mrozów.

Przykładową realizację takiej kurtki prezentujemy poniżej. Została ona uszyta z wysokiej jakości tkaniny, w 100% wodoodpornej. Dzięki temu zapewnia najlepszą ochronę przed wiosennymi i jesiennymi deszczami. Podszewka została natomiast wykonana z polaru. Gwarantuje ona komfort cieplny w niskich, zimowych temperaturach. Dopracowany krój zapewnia wygodę noszenia i dobry wygląd.  Kurtka posiada regulację szerokości  przy pomocy gumosznurków.  Pod szyją, oprócz standardowego zapięcia na zamek znajduje się dodatkowe – na rzepy. Kurtka posiada dwie kieszenie boczne oraz ogromną kieszeń na wysokości klatki piersiowej. W kapturze znajduje się kominiarka przypięta za pomocą zamka. Logo na sercu oraz napis na rękawie zostały wykonane metodą haftu.

 

[hercules-gallery ids=”4691,4692,4693,4697,4695,4696″ rowheight=”200″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu kurtek lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *