W produkcji kurtek oprócz precyzji wykonania niezwykle ważne okazują się właściwości zastosowanych materiałów.  Nawet najstaranniej uszyta kurtka przejściowa nie spełni swojej roli jeśli tkanina z której jest uszyta nie zapewni odpowiedniego komfortu cieplnego i nie będzie wodoodporna. W PGWEAR Customs stosujemy tkaniny od zaufanych dostawców, wybieramy te o odpowiednich właściwościach i najwyższej jakości.

Zaprezentowana poniżej kurtka jest uszyta z tkaniny poliestrowej o gramaturze około 120g. Podszewka wykonana jest z przewiewnej siateczki. Kurtka posiada pojemną kieszeń centralną, zapinaną na zamek oraz dwie klasyczne kieszenie boczne. Szerokość rękawów jest regulowana przy pomocy rzepów. Wielkość kaptura oraz szerokość dołu kurtki można natomiast regulować przy użyciu gumosznurków ze stoperami. W kołnierzu znalazła się kominiarka uszyta z elastycznej dzianiny bawełnianej z domieszką elastanu. Duży napis umiejscowiony na elemencie zakrywającym zamek kieszeni centralnej wykonany jest metodą klasycznego haftu.

 

[hercules-gallery ids=”4395,4396,4397,4398,4399,4400″ rowheight=”200″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu kurtek lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *